Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy predstavení z repertoáru bees-R

Krátky opis
Zámerom projektu je reprízovanie predstavenia z repertoáru bees-R , Zrkadlenie, prepájajúce súčasné tanečné umenie s viacerými umeleckými formami, na divadelných scénach v Bratislave a ďalších slovenských mestách (Banská Bystrica a Žilina).
Fotogaléria
Názov podujatia
Zrkadlenie / repríza

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
13.04.2017 - 12.10.2017

Popis projektu

Multimediálna tanečná inscenácia.


Simulácia potenciálnych scenárov

plynúcich v kaskádach pod mestom


Experimentálne tanečné sólo dynamicky napojené na súčasnú poéziu a organickú elektronickú hudbu naživo. Magické vizuálne momenty rozvibrované v premise aké si požičiaš, zrkadlové , také vráť...


Choreografia a tanec: Jana Tereková

Hudba: Joseph Champagnon

s použitím skladieb od Batatunde Olatunji

Text a hlas: Zuzana Husárová

Scénický a svetelný dizajn: Ján Ptačin

Kostýmy: Gabriela Paschová


Uvedené v Divadle Štúdio tanca.

Názov prímateľa
bees-R

Celkový rozpočet:
11 070,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €