Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sústredenie Folklórneho súboru Prameň Dolná Strehová

Krátky opis
Folklórny súbor Prameň Dolná Strehová vystúpi v piatok, 18.10. 2019 o 17:00 hod. v rámci Dňa úcty k starším v Dolnej Strehovej s novou tanečnou, hudobnou a speváckou choreografiou, ktorú nacvičil v rámci projektu Sústredenie FS Prameň Dolná Strehová vďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Deň úcty k starším

Miesto konania / kraj
Dolná Strehová / Veľký Krtíš

Termín konania
18.10.2019

Popis projektu

Folklórny súbor Prameň Dolná Strehová vystúpi v piatok, 18.10. 2019 o 17:00 hod. v rámci Dňa úcty k starším v Dolnej Strehovej s novou tanečnou, hudobnou a speváckou choreografiou, ktorú nacvičil v rámci projektu Sústredenie FS Prameň Dolná Strehová vďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia. Vystúpenie FS Prameň bude súčasťou podujatia Deň úcty k starším, ktoré organizuje obec Dolná Strehová.

Názov prímateľa
Miestny odbor Matice slovenskej Dolná Strehová

Celkový rozpočet:
5 306,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €