Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Osmijankova literárna záhrada 2019 - celoslovenská čitateľská súťaž a putovná výstava

Krátky opis
Celoslovenská súťaž Osmijankova literárna záhrada ponúka 8 hravých súťažných otázok na hodnotné knižné tituly. Stratená škola českej autorky Daniely Krolupperovej patrila k najobľúbenejším knižkám v 15. ročníku súťaže.
Fotogaléria
Názov podujatia
Návšteva v Osmijankovej literárnej záhrade

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
23.10.2019

Popis projektu

Už ste si niekedy priali, aby zmizla škola alebo ste mali iné zlostnícke želanie? Také, čo sa rodí z hnevu, zo strachu, zloby i smútku. Niekedy trvá dlho, niekedy krátko. Ako si poradili deti so svojimi zlostníckymi želaniami sa budeme rozprávať s autorkou knihy Staratená škola, ale určite aj o pekných želaniach, ktoré sa možno aj vyplnili. Súčasťou podujatia bude výstava zo súťažných prác.

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
25 500,00 €

Výška podpory:
19 000,00 €