Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dedičstvo inšpiruje

Krátky opis
Spevácky dom, v rámci projektu Dedičstvo inšpiruje, motivuje folklórne skupiny k interpretácii autentického hudobno-speváckeho štýlu, ktorý je pre ich obec, kolektív charakteristický a hodnotnejší.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dedičstvo inšpiruje - spevácky dom

Miesto konania / kraj
Vlachovo / Rožňava

Termín konania
11.10.2019

Popis projektu

 Prostredníctvom speváckych domov, realizovaných v rámci projektu Dedičstvo inšpiruje, organizátor dáva dôraz na osvojenie si techniky spevu a pôvodného štýlu, ktorý mal v každej dedine svojský charakter napriek spoločným znakomv hornom Gemeri. Lektorka Mgr. Alžbeta Lukáčová PhD. sa venovala tejto téme pri tvorbe publikácií Juraja Kováča Piesne spod Stromíša a svoje poznatky v rámci speváckeho domu postupne odovzdáva ďalším záujemcom.

Názov prímateľa
Gemerské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
19 200,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €