Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Bohovanie a Ľahké variácie lásky v Čechách

Krátky opis
Bohování“ ve slovenštině označuje magický proces věštění, zasvěcení, prosby k Bohu o zjevení toho, co si dotyčný žádá. Je to proces transformační. Zprostředkovatelky takovéhoto zjevení se pak nazývají bohyně.
Fotogaléria
Názov podujatia
BOHOVANIE

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
15.10.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

V představení beze slov, které není imitací žádného dohledatelného bohování, ale vlastní podobou rituálu, vytvořeného formou kolektivní tvorby, si na bohyně zahrají Heidi Šinková a Katarína Zagorski v režii a choreografii Jara Viňarského.

Režie, choreografie: Jaro Viňarský
Účinkují: Katarína Zagorski, Heidi Šinková

Hudba: Daniel Špiner

Svetelný dizajn: Peter Halík

Názov prímateľa
Príchod Godota

Celkový rozpočet:
1 630,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €