Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zrkadlenie

Krátky opis
Cieľom projektu je vytvorenie a verejné uvedenie medzinárodného multimediálneho diela Zrkadlenie, ktoré tvorivo spája tanec, výtvarné umenie, hudbu a poéziu, s tvorivým zástojom popredných slovenských a zahraničných umelcov. Ústredným motívom predstavenia je choreografické, vizuálne a kognitívne sebazrkadlenie. Uvedenie diela predkladaného projektu sa uskutoční na viacerých slovenských scénach ako aj v zahraničí.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zrkadlenie / premiéra

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.09.2016 - 12.04.2017

Popis projektu

Multižánrové performance.


Simulácia potenciálnych scenárov

plynúcich v kaskádach pod mestom


Experimentálne tanečné sólo dynamicky napojené na súčasnú poéziu a organickú elektronickú hudbu naživo. Magické vizuálne momenty rozvibrované v premise aké si požičiaš, zrkadlové , také vráť...


Choreografia a tanec: Jana Tereková

Hudba: Joseph Champagnon

s použitím skladieb od Batatunde Olatunji

Text a hlas: Zuzana Husárová

Scénický a svetelný dizajn: Ján Ptačin

Kostýmy: Gabriela Paschová

Produkcia: Veronika Malgot a Jana Tereková


PREMIÉRA: A4 - priestor pre súčasnú kultúru, 12.4.2017 o 20:00


Názov prímateľa
bees-R

Celkový rozpočet:
12 100,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €