Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ži:vá spoločnosť

Krátky opis
PREDNÁŠKA S PRAKTICKÝMI UKÁŽKAMI :: Sprevádza Lukáš Kubičina, ktorý sa jaskyniarstvu venuje už odkedy si pamätá :) Počas 13 rokov skúšal, učil sa a experimentoval s hrou svetla, tieňa... Navštívil a fotografoval mnoho jaskýň, nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. 4. októbra nám zaujímavo odprednáša o jaskyniach a prinesie i vlastnú techniku a vysvetlí svietenie bleskom, čelovkami a aj fotenie na magnézium. Priblíži jaskyne, ktoré sú nám najbližšie a pre mnohých nepoznané.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prednáška - Fotoworkshop: Skryté krásy jaskýň a techniky ich fotografovania

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
18.10.2019

Popis projektu

PREDNÁŠKA S PRAKTICKÝMI UKÁŽKAMI ::
Lukáš Kubičina sa jaskyniarstvu venuje už odkedy si pamätá :) Prelomovým rokom, kedy začal fotografovať jaskyne, bol rok 2006.
Vtedy pracoval ako sprievodca v Jaskyni mŕtvych netopierov a po večeroch a nociach ho kamaráti inšpirovali technikou fotografovania podzemia. Počas 13 rokov skúšal, učil sa a experimentoval s hrou svetla, tieňa... Navštívil a fotografoval mnoho jaskýň, nielen na Slovensku, ale i v Českej republike, Poľsku,Macedónsku, Francúzsku, Taliansku, Kosove, Mexiku...
4. októbra nám zaujímavo odprednáša o jaskyniach a prinesie i vlastnú techniku a vysvetlí svietenie bleskom, čelovkami a aj fotenie na magnézium.
Priblíži jaskyne, ktoré sú nám najbližšie a pre mnohých nepoznané.

Názov prímateľa
Ži:va

Celkový rozpočet:
15 530,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €