Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ži:vá spoločnosť

Krátky opis
Sasha Boole, jedna z najžiarivejších hviezd na súčasnej ukrajinskej scéne. Textár a interpret hudby štýlu folk a country. Sasha ovláda hru na gitaru, bicie, bendžo a harmoniku. Koncert v Ži:va je súčasťou jeho ďalšej európskej tour!
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert - Sasha Boole

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
19.10.2019

Popis projektu

Sasha Boole, jedna z najžiarivejších hviezd na súčasnej ukrajinskej scéne.
Textár a interpret hudby štýlu folk a country. Sasha ovláda hru na gitaru, bicie, bendžo a harmoniku.
Koncert v Ži:va je súčasťou jeho ďalšej európskej tour!

Názov prímateľa
Ži:va

Celkový rozpočet:
15 530,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €