Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komentované autorské čítanie členov KNS

Krátky opis
Dňa 24. 10. 2019 vo štvrtok bude čítať Tamara Archlebová členom KNS aj iným záujemcom čítať úryvky zo svojho románu s pracovným názvom Identifikácie, s podtitulom: A snažte sa byť potom pekné (odovzdanom ako štipendijnú prácu pre Litfond, zatiaľ neuverejnenom). KEDY: o 17.00 KDE: Kaviareň Next Apache (Bratislava, Panenská 28., za evanjel. kostolom). Podujatie Klubu nezávislých spisovateľov sa uskutoční s finančnou podporou Fondu na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Identifikácie s podtitulom A snažte sa byť pri tom pekné

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
24.10.2019

Popis projektu

Dňa 24. 10. 2019 vo štvrtok bude čítať Tamara Archlebová členom KNS aj iným záujemcom čítať úryvky zo svojho románu s pracovným názvom Identifikácie, s podtitulom: A snažte sa byť potom pekné (odovzdanom ako štipendijnú prácu pre Litfond, zatiaľ neuverejnenom).

KEDY: o 17.00

KDE: Kaviareň Next Apache (Bratislava, Panenská 28., za evanjel. kostolom).

Podujatie Klubu nezávislých spisovateľov sa uskutoční s finančnou podporou Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
6 322,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €