Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii v KOS

Krátky opis
Tanečné dielne s odbornými lektormi Agátou Krausovou a Slavomírom Ondejkom 11. októbra2 2019 od 9.00 v Krajskom osvetovom stredisku v Nitre na Fatranskej 3, v Nitre.
Fotogaléria
Názov podujatia
K prameňom tradícií

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
11.10.2019

Popis projektu

Krajské osvetové stredisko v Nitre Vás pozýva na tanečné dielne pre vedúcich a členov folklórnych kolektívov Nitrianskeho kraja, ktoré sa budú konať v priestoroch Krajského osvetového strediska na Fatranskej 3, v Nitre pod vedením odborníkov etnochoreologičky Agáty Krausovej a tanečného pedagóga, choreografa Slavomíra Ondejku. Účastníci dielní získajú cenné teoreticko-praktické skúsenosti pri práci s interpretom a pri tvorbe programových čísel.

 

·      11. októbra 2019 od 9.00 do 17.00 – uzávierka prihlášok 4. októbra 2019

 

Počet miest je obmedzený, preto Vás prosíme nahlásiť sa na tvorivé dielne v čo najkratšom čase. Prineste si so sebou cvičnú obuv a odev.

 

Bližšie informácie na tel. čísle: 0911/54 00 22, 037/653 25 44, linda.stulajterova@kosnr.sk

 

 

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
26 920,00 €

Výška podpory:
23 000,00 €