Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vo voľnom čase s folklórom v srdci

Krátky opis
Kyticu z tancov uvitú nesieme Vám – vystúpenie DFS Stražčanik pri príležitosti Mesiaca úcty k starším v DSS HARMONIA Strážske
Fotogaléria
Názov podujatia
Kyticu z tancov uvitú nesieme Vám

Miesto konania / kraj
Strážske / Michalovce

Termín konania
09.10.2019

Popis projektu

Stalo sa už tradíciou, že DFS Stražčanik spríjemní svojim vystúpením slávnostné chvíle jubilujúcim seniorom v rámci Mesiaca úcty k starším. Dňa 9.10.2019 " Kyticu z tancov uvitú" darujú klientom Domova  sociálnych služieb HARMONIA Strážske.

Názov prímateľa
Centrum voľného času, Družstevná 509, 072 22 Strážske

Celkový rozpočet:
4 900,00 €

Výška podpory:
2 700,00 €