Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prepáč, len odpíšem

Krátky opis
Autorské predstavenie. Spoločná večera za jedným stolom, pri ktorej herci, aj diváci predstavujú bývalých spolužiakov zo strednej školy, ich mobilné zariadenia sú paralelným javiskom rovnako ako prestretý stôl. Réžia a dramaturgia: Veronika Malgot a Lýdia Petrušová Text: kolektív Scénický, kostýmový a grafický dizajn: Laura Madjiah Štorcelová Účinkujú:Tomáš Kostelník, Veronika Malgot, Michaela Mäsiarová, Otec Mirec a Lýdia Petrušová
Fotogaléria
Názov podujatia
Prepáč, len odpíšem

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
27.11.2017 - 10.12.2017

Popis projektu

PREMIÉRA: 27. 11. 2017
REPRÍZA: 10.12. 2017

v Gorila.sk Urban Space na Námestí SNP

Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
2 120,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €