Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Folklórna tanečná skupina Trúfalci

Krátky opis
Slávnostný program pri príležitosti 10. výročia FTS Trúfalci V programe odprezentujeme doterajšiu tvorbu, ktorou sa FTS Trúfalci za 10 rokov prezentoval. Taktiež zopár nových programových čísel. Taktiež odprezentujeme basu a rekvizity zakúpené s podporou FPU.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slávnostný program pri príležitosti 10. výročia FTS Trúfalci

Miesto konania / kraj
Mníchova Lehota / Trenčín

Termín konania
12.10.2019

Popis projektu


Názov prímateľa
FTS Trúfalci

Celkový rozpočet:
6 330,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €