Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna kaviareň

Krátky opis
Literárne stretnutie s populárnou autorkou románov pre ženy Janou Pronskou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárna kaviareň

Miesto konania / kraj
Šahy / Levice

Termín konania
04.10.2019

Popis projektu

Literárna kaviareň s autorkou ženských románov Janou Pronskou. Uvedenie autorky v krátkom životopise, predstavenie literárnej tvorby autorky, prezentácia vydaných knižných publikácii. Autorku uvedie koordinátorka projektu M. Majorošová.

Tvorbu autorky predstaví Bea Bazalová, ktorá bude sprevádzať pani Pronskú.

Autorské čítanie z najnovšej knižnej publikácie, autogramiáda.

Propagácia - plagáty, pozvánky, webová stránka mesta, mestský rozhlas, sociálne siete, pozvánky a osobná angažovanosť.

Názov prímateľa
Mesto Šahy

Celkový rozpočet:
1 650,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €