Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie aktivity

Krátky opis
Vzdelávací workshop pre pedagógov a divadelníkov zo Žilinského kraja.
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivá dramatika II.

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
19.10.2019

Popis projektu

CHYTENÍ V SIETI

Skutočný svet nie je vždy ako rozprávka. Ale ak dodržíme pravidlá, dobre to dopadne. Prostredníctvom zdanlivo rozprávkových zápletiek prenesených do súčasného života si vyskúšame, ako budovať bezpečné vzťahy nielen v triede, ale aj medzi nami. Naučíme sa rozlišovať tenkú hranicu medzi súkromným, verejným, intímnym a obmedzujúcim. To všetko hrou v role aj mimo nej. Zoznámime sa s problematikou šikany, kyberšikany, kedy a ako začína a aké môže mať následky.

Lektorky: Barbora Jurinová a Veronika Kořínková

Názov prímateľa
Krajské kultúrne stredisko v Žiline

Celkový rozpočet:
25 160,00 €

Výška podpory:
20 000,00 €