Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Gemerská podkovička 2019

Krátky opis
Festival detských folklórnych súborov
Fotogaléria
Názov podujatia
Gemerská podkovička 2019

Miesto konania / kraj
Revúca / Revúca

Termín konania
11.10.2019

Popis projektu

Gemersko-malohontské osvetové stredisko v Rimavskej Sobote v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Revúcej uskutoční dňa 11. októbra 2019 Festival detských folklórnych súborov Gemerská podkovička 2019. Dopoludnie je venované pamiatke pani Evky Skalskej, zakladateľky detského folklórneho súboru Lykovček na Mestskom cintoríne v Revúcej. Popoludní sa uskutoční školenie pre vedúcich detských folklórnych súborov s Viktóriou Adzimovou a školy tanca a spevu pre deti z detských folklórnych súborov. V podvečer sa bude konať program detských folklórnych súborov, na ktorom vystúpia Lykovček z Revúcej, Mladosť z Klenovca, Hájiček, Lieskovček a Súkromná ZUŠ z Rimavskej Soboty, Zrkadielko z Hnúšte, Čížiček z Tisovca a ako hosť programu vystúpi detský folklórny súbor Pramienok z Liptovského Mikuláša. 

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 120,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €