Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúrne centrum Cooltajner

Krátky opis
V kultúrnom centre Cooltajner sa opäť predstaví charizmatická speváčka Zuzana Mikulcová spoločne so svojou kapelou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Zuzany Mikulcovej v KC Cooltajner

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
13.09.2019

Popis projektu

Zuzana Mikulcová sa vracia do Cooltajneru! Už v piatok 13. septembra sa môžete tešiť na jej koncert v KC Cooltajner. Koncert začína o 20:00, vstupné sú 3 eurá, predaj vstupeniek priamo na mieste.

Nový projekt speváčky Zuzany Mikulcovej spája slovenské texty s pop-soulom a s prvkami elektronickej hudby. Koncom minulého roka vydala svoj druhý štúdiový album s názvom „Dievča" target="_blank">https://www.deezer.com/track/598326742">Dievča Spolupracovala na ňom s producentom a gitaristom Andrejom Hruškom (Lucie Bílá, Celeste Buckingham, Dano Heriban). Album sa dostal do výberu Top najlepších albumov za rok 2018.

Zuzana spolu s kapelou vystúpila už na mnohých významných podujatiach. Minulý rok nahrala s rapperom Vecom a Tonom S. skladbu Dievča" target="_blank">https://www.deezer.com/track/598326742">Dievča slobody k výročiu Nežnej revolúcie, ktorú od prezentovali na Koncerte pre všímavých - ocenenie Biela Vrana. Predstavila sa na koncerte Petra Lipu - 75 rokov v plnom nasadení, v televíznych reláciách Advent 2016, Dievča" target="_blank">https://www.deezer.com/track/598326742">Dievča popu či Zlaté časy. Minulý rok absolvovala úspešné koncertné vystúpenia s Richardom Müllerom. Zuzana spolu s kapelou vystúpila aj na koncertoch Lisy Simone v Slovenskom rozhlase či Jamesa Blunta v NTC.

Toto podujatie podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Band:
Zuzana Mikulcová
Andrej Hruška
Michal Šelep
Ľuboš “Ežo” Ambrózai

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
17 300,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €