Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladý moderátor 2019

Krátky opis
Workshop je určený pre všetkých, ktorých zaujíma vzdelávanie sa v oblasti moderovania. Je zároveň prípravou na krajskú súťaž Mladý moderátor 2019.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mladý moderátor - workshop

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
14.10.2019 - 15.10.2019

Popis projektu

Pod vedením lektora Jaroslava Dóczyho, riaditeľa Divadla Andreja Bagara v Nitre, sa účastníci zdokonalia v moderátorských a rečníckych zručnostiach a získajú možnosť pripraviť sa na Krajskú súťaž Mladý moderátor 2019. V nasledujúci deň budú mať účastníci workshopu a pedagógovia možnosť osobných konzultácii s lektorom.Cieľom workshopu je prakticky predstaviť štyri súťažné disciplíny: interpretácia spravodajského textu,interpretácia reklamného textu, vedenie rozhovoru so zaujímavým človekom a moderovanie vlastnej relácie. Workshop začína 14.10.2019 o  8.30 v priestoroch Krajského osvetového strediska v Nitre.

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
1 920,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €