Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2019

Krátky opis
Aj takýto punkový koncert má miesto v našom Kultúrnom centre. Ojedinelý zjav, ktorý sa prezentuje pod menom Dáša Fon Fľaša. Mäkkelä (Fin/Ger) folk noir https://maekkelae.tumblr.com/ https://maekkelae.tumblr.com/ Dáša Fon Fľaša (Žilina) akustik punk gigs: https://maekkelae.tumblr.com/ music: https://maekkelae.tumblr.com/ shit: https://maekkelae.tumblr.com/ label: https://maekkelae.tumblr.com/ https://maekkelae.tumblr.com/ vstupné do klobúka
Fotogaléria
Názov podujatia
Mäkkelä + Dáša Fon Fľaša

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
30.09.2019

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
64 200,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €