Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2019

Krátky opis
V Diere do sveta, dávame priestor aj komunitným aktivitám. Celý rok tak môžete prísť na naše stretnutia s lektormi a to nielen na detské výtvarné dielne ale aj na príjemné stretnutie s meditatívnym háčkovaním. Scarlet Piovarčiová patrí medzi špičky v ručných prácach. Príjemná a skvelá Skajka vytvára veľmi priateľskú atmosféru a sme veľmi radi, že ste si ju už obľúbili. Výborná partia s pôžitkom v háčkovaní.
Fotogaléria
Názov podujatia
Háčkovanie so Skajou

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.10.2019

Popis projektu

Stretávame sa (nielen dievčatá) od 16:00. Vstupné je dobrovoľné. 

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
64 200,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €