Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rok Timravy

Krátky opis
Séria podujatí venovaných životu a tvorbe B.S.Timravy pri príležitosti 150. výročia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rok Timravy

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
01.05.2017 - 06.10.2017

Popis projektu

ROK TIMRAVY –  spomienkové slávnosti k 150. výročiu narodenia spisovateľky, národnej umelkyne - Boženy Slančíkovej Timravy.

Cyklus podujatí venovaných  B.S. Timrave s dôrazom pripomenúť túto významnú osobnosť, jej život a dielo.  Prostredníctvom  viacerých kultúrno-osvetových aktivít  sme prezentovali spisovateľku.

Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 635,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €