Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dve sestry - Chmárka

Krátky opis
Autorské čítanie členov Klubu nezávislých spisovateľov na druhom ročníku "S literatúrou online" v ružinovských základných školách: Dňa 4. 10. 2019 na tretej vyučovacej hodine bude Ľubica Suballyová diskutovať so žiakmi 8. B a čítať ukážku z pripravovaného rukopisu Chmárka.
Fotogaléria
Názov podujatia
S literatúrou online

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
04.10.2019

Popis projektu

Autorské čítanie členov Klubu nezávislých spisovateľov na druhom ročníku "S literatúrou online" v ružinovských základných školách:
Dňa 4. 10. 2019 na tretej vyučovacej hodine bude Ľubica Suballyová diskutovať so žiakmi 8. B a čítať ukážku z pripravovaného rukopisu Chmárka.


Čítanie ukážky s diskusiou autorka vníma ako pilotné overenie svojho autorského prístupu a záujmu budúcich čitatateľov v priamej interakcii s publikom, ktoré vekovo ladí s "referenčným hrdinom" prózy.Názov prímateľa
Ľubica Suballyová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
4,00 €