Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podnikové noviny RAMAGU ATELIÉRU

Krátky opis
Kultúrne centru RAMAGU ATELIÉR vám prináša svoje vlastné “podnikové noviny” ktoré vám ponúknu dostatok informácií o kultúrnom dianí u nás. Stiahnite, čítajte, zdieľajte!
Fotogaléria
Názov podujatia
BEZ OPONY (september) - podnikové noviny kultúrneho centra RAMAGU ATELIÉR

Miesto konania / kraj
Spišská Stará Ves / Kežmarok

Termín konania
01.09.2019 - 30.09.2019

Popis projektu

Prečítajte si online, naše vlastné noviny! http://ramagu.sk/index.php/bez-opony/

Kultúrne" target="_blank">http://ramagu.sk/index.php/bez-opony/">http://ramagu.sk/index.php/bez-opony/

Kultúrne centru RAMAGU ATELIÉR v jednom z najmenšom miest Slovenska (Spišská Stará Ves)  vám prináša svoje vlastné “podnikové noviny” ktoré vám ponúknu dostatok informácií o kultúrnom dianí u nás. Stiahnite, čítajte, zdieľajte! Ak ste nablízku, zatavte sa! 

Názov prímateľa
RAMAGU, o.z.

Celkový rozpočet:
17 100,00 €

Výška podpory:
10 000,00 €