Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zimné slávnosti Hornonitria

Krátky opis
Festival ľudovej kultúry pozostávajúci so šiestich samostatných podujatí mapujúcich rôzne prejavy ľudovej kultúry - folklór detí, dospelých, ľudové remeslá, menšinovú kultúru: Výstava očarení odkazom predkov, Zimné slávnosti folklóru, Súzvuky, Pre hriechy sveta umučený, Deň detského folklóru, Deň majstrov pravnianskej doliny
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava ľudovo umeleckých predmetov Očarení odkazom predkov

Miesto konania / kraj
Nitrianske Pravno / Prievidza

Termín konania
02.02.2019 - 28.02.2019

Popis projektu

Výstava prác Kamila Znamenáka a Milana Bolfika

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 200,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €