Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Hudobný workshop pre deti a ich rodičov
Fotogaléria
Názov podujatia
Soundorchestra: Zvukotiny

Miesto konania / kraj
Heľpa / Brezno

Termín konania
28.09.2019

Popis projektu

Hudobný workshop pre deti a ich rodičov pod vedením Martiny Janegovej a Eriky Krkoškovej s názvom Zvukotiny sa uskutoční v sobotu 28. septembra na ZUŠ Heľpa. V rámci Zvukotín spoločne preskúmame všelijaké možné i nemožné zvuky a aj to, aké obohacujúce a krásne je byť hudobníkom. Budú nám pritom pomáhať elementárne nástroje, náš hlas a hudobným nástrojom sa stane aj naše telo!

 

Workshop začína o 9:00 na ZUŠ Heľpa a zakončí sa o 17:00 spoločným vystúpením.

 

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
48 483,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €