Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zostanem s tebou

Krátky opis
Stretnutie s čitateľmi
Fotogaléria
Názov podujatia
CooBoo Tour

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
28.09.2019

Popis projektu

Beseda a stretnutie s čitateľmi zamerané na literatúru pre mládež a témy, ktoré sú mladým blízke. Organizátor: Albatros Media Slovakia, CooBoo

termín podujatia: 28.09.2019 od 13.00 hod.

Oficiálny popis podujatia:

Hľadali ste miesto, kde môžete verejne deklarovať svoje kubulínstvo a knihomoľstvo? Tak si držte klobúky, prútiky a hlavne všetky knižnice! Najväčšia udalosť od posledného HP, HG, TMI, VA & more je tu!

CooBoo vyráža na (časovo neobmedzené) TOUR!
A keďže vieme, že nie všetci bývajú v Bratislave, prídeme za vami. Áno, aj na východ, na juh, na sever a aj na západ!

Čakajú na vás:
– stretnutia so slovenskými AJ zahraničnými autormi a autorkami
– stretnutia blogerov a čitateľov
– BOOKtalks prekladateľov, ilustrátorov, editorov, blogerov, bookstagramerov a všelikoho iného
– BOOK SWAPy
– a konečne náš very own MERCH

Názov prímateľa
Miroslava Varáčková

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5,00 €