Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podajme tradíciu nasledovníkom 2 - Hodina s kamarátkou včielkou

Krátky opis
Prednáška a tvorivá aktivita pre žiakov 1. stupňa ZŠ (význam včiel, práca včelára, osobnosť Kolomana Novackého, tradičné remeslá na báze včelích produktov - tvorba sviečok z včelích plástov, zdobenie medovníčkov).
Fotogaléria
Názov podujatia
Hodina s kamarátkou včielkou

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
18.06.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

Hodina s kamarátkou včielkou

Poďte s nami spoznávať zázrak prírody.

Projekt je rozdelený na teoretickú a praktickú (zážitkovú) časť.


Teoretická časť: Prednáška a tvorivá aktivita pre žiakov 1. stupňa ZŠ

Význam včiel medonosných, práca včelára, osobnosť Kolomana Novackého, tradičné remeslá na báze včelích produktov - tvorba sviečok z včelích plástov, zdobenie medovníčkov v tvare včely cukrovou polevou.
Miesto: Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi, Záhradnícka 19
Kapacita: max. 20 detí / stretnutie
Trvanie: 60 min.
Vstupné: 3 € al. kultúrne poukazy / žiak (v cene je zahrnutá aj návšteva včelej záhrady)Praktická časť: Včelia záhrada v centre mesta
Nahliadnite vo včelárskych klobúkoch do úľov a zoznámte sa s včelami pod dohľadom odborného včelára.
Miesto: Q-ZETT spol. s r. o., Duklianska 60/19, PrievidzaViac info: http://www.rkcpd.sk/aktuality/projekt-hodina-s-kamaratkou-vcielkou.html?page_id=14376

color="#000000" face="Times New Roman" size="3">

Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
6 250,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €