Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vranovské knihodni

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vás pozýva na besedu so spisovateľkou Ivanou Gibovou, ktorá sa uskutoční 27. 9. 2019 o 10.00 hodine. Podujatie je podporené z projektu Vranovské knihodni. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Barbora, boch & katarzia

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
27.09.2019

Popis projektu


Hornozemplínska knižnica vás pozýva na besedu so spisovateľkou Ivanou Gibovou, ktorá sa uskutoční 27. 9. 2019 o 10.00 hodine. Podujatie je podporené z projektu Vranovské knihodni. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Ivana GIBOVÁ je absolventkou Filozofickej fakulty Prešovskej univerzity v Prešove, kde sa ako doktorandka zaoberá súčasnou slovenskou prózou. Publikovala časopisecky, je laureátkou viacerých literárnych súťaží. Knižne debutovala zbierkou poviedok Usadenina (2013).


Ste srdečne vítaní.


 


Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €