Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Drevo v rukách ženy

Krátky opis
Podujatie Drevo v rukách ženy je tvorivý víkend, ktorý je zameraný na prezentáciu a výučbu tradičných techník, pri ktorých ženy využívali drevené pomôcky.
Fotogaléria
Názov podujatia
Drevo v rukách ženy

Miesto konania / kraj
Štiavnické Bane / Banská Štiavnica

Termín konania
06.10.2017 - 08.10.2017

Popis projektu

Podujatie sme propagovali prostredníctvom pozvánok a webovej stránky organizácie www.osvetazvolen.sk

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
2 030,00 €

Výška podpory:
1 300,00 €