Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Hudobný workshop pre pedagógov ZUŠ
Fotogaléria
Názov podujatia
Talk/Play/Share: Botanická záhrada s Ferom Királym

Miesto konania / kraj
Dolný Kubín / Dolný Kubín

Termín konania
24.09.2019

Popis projektu

Témou Talk/Play/Share workshopu Fera Királya pre učiteľov bude zbierka Botanická záhrada, ktorej je autorom. Cieľom workshopu je objaviť „iné hudby“, také, ktoré učitelia ešte nepoznajú, také, ku ktorým ich podnieti spomínaná zbierka. Bude to interaktívne, hudobné a plné nevídaných tónov, zvukov.

 Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
48 483,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €