Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre mládež

Krátky opis
Cyklus podujatí pre mládež
Fotogaléria
Názov podujatia
Knižnica pre mládež

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
01.04.2019 - 31.10.2019

Popis projektu

Cyklus podujatí zameraný na rozšírenie poznatkov  a osobnostného rozvoja mládeže v rôznych vedných odboroch prostredníctvom významných osobností z regiónu a celého Slovenska. Cieľom je rozvíjanie čitateľstva nielen u detí a mládeže, ale aj podpora celoživotného vzdelávania, regionálnych tradícií, záujmových a kultúrnych aktivít a upevňovanie sociálnych vzťahov.

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
1 595,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €