Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Fraktály SK/SI 2019 (Slovinsko)

Krátky opis
Umelecký plagát (slovom) ako vyšitý + Univerzálny odkaz z ľubľanských ulíc
Fotogaléria
Názov podujatia
Slovensko-slovinská spolupráca zachytená aj na tlačenom "posteri"

Miesto konania
Slovinsko

Termín konania
10.09.2019 - 15.09.2019

Popis projektu

Slovenský básnik Erik Jakub Groch a slovensko-slovinská poetka Stanislava Chrobáková Repar sa minulý týždeň predstavili so svojou najnovšou tvorbou v troch najväčších slovinských mestách: Ľubľane, Maribore a Kopri.

Hostia na podujatiach prezentovali (a slovinským partnerom venovali) aj umelecký plagát s veršami obidvoch zúčastnených autorov. O jeho grafický návrh sa postaral E. J. Groch s využitím obrazu výtvarníka Rudolfa Sikoru.

Vizuálna komunikácia s poéziou však prebiehala aj mimo podujatí, napr. na ľubľanských uliciach... Neprehliadnite univerzálny "message". ;-)

Názov prímateľa
Stanislava Repar

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €