Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zabudnutý vesmír

Krátky opis
Autorská beseda k pripravovanej reedícii, v sobotu 21.09.2019, DK Ružinov, Scifi salón, 17:00 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Comics salón 2019

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
21.09.2019

Popis projektu

Počas najväčšieho festivalu fantastiky na Slovensku - Comics salónu 2019 v Bratislave sa bude konať v rámci programu festivalu beseda, ktorá poslúži na propagáciu pripravovanej reedície zbierky sci-fi poviedokZabudnutý vesmír:

Beseda s autorom Tonom Stiffelom, ilustrátorom Jakubom Šimjakom a editorkou Katarínou Čavojovou.

Autor v nej bude informovať o počte pridaných poviedok, o spôsobe vytvárania a korigovania pôvodných aj nových textov, stručne uvedie históriu, t.j. pozadie vzniku poviedok, predstaví vlastnú mapu univerza a technológie v Zabudnutom vesmíre z hľadiska pôvodu.

Ilustrátor ponúkne náhľady na nové ilustrácie a upravenú obálku. 

https://www.comics-salon.sk/cspage/CS19_SOBOTA_vFINAL.png

 

Názov prímateľa
HJC projekt, s.r.o.

Celkový rozpočet:
5 250,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €