Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čo čítať v roku 2019?

Krátky opis
15.9. vychádza tretie, jesenné číslo literárnych novín Čo čítať?, ktoré vydáva kníhkupectvo Artforum v spolupráci s kníhkupcami z celého Slovenska.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vydanie jesenného čísla novín Čo čítať?

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.01.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

15.9. vychádza tretie, jesenné číslo literárnych novín Čo čítať?, ktoré vydáva kníhkupectvo Artforum v spolupráci s kníhkupcami z celého Slovenska. Okrem viac ako 60 tipov a odporúčaní na zaujímavé knihy, v nich nájdete rozhovor s britským ilustrátorom Yuvalom Zommerom, so slovenským historikom Mirom Michelom o samizdate a kultúre fanzinov, program Žilinského literárneho festivalu. Redakcia zozbierala aj niekoľko tipov na podujatia, výstavy, knihy, filmy či videoklipy, ktoré popisujú alebo vystihujú Nežnú revolúciu a dobu, ktorá jej predchádzala a prostredníctvom ktorých si ju môžete pripomenúť. V novinách tiež nájdete adresy malých nezávislých kníhkupectiev na celom Slovensku.     

Názov prímateľa
ARTFORUM spol. s r.o.

Celkový rozpočet:
11 200,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €