Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Medzinárodná výtvarná súťaž v tvorbe knižnej značky pre deti od 6 do 15 rokov EX LIBRIS HLOHOVEC - téma Vráťme sa do rozprávky.

Krátky opis
Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže EX LIBRIS HLOHOVEC sa bude konať dňa 4. októbra 2019 o 14.00 hod. v Kine Úsmev v Hlohovci v rámci trojdňového podujatia, ktoré sme pripravili pre ocenené deti, učiteľov a rodičov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže EX LIBRIS HLOHOVEC

Miesto konania / kraj
Hlohovec / Hlohovec

Termín konania
04.10.2019

Popis projektu

4.10.2019 o 14.00 budú v kine Úsmev v Hlohovci vyhlásené výsledky 17. ročníka EX LIBRIS HLOHOVEC. Sme poctení tým, že naše pozvanie na túto slávnosť prijali  zástupcovia veľvyslanectiev, Slovenskej komisie pre UNESCO, Trnavského samosprávneho kraja, mesta Hlohovec i významných kultúrnych inštitúcií. Porota udelila 72 ocenení, prídu si ich prevziať deti v sprievode svojich učiteľov a rodičov zo všetkých kútov Slovenska, Bieloruska, Estónska, Českej republiky, Maďarska, Poľska, Slovinska, Srbska a Turecka.
Milí priatelia, srdečne aj vás pozývame na túto výnimočnú medzinárodnú udalosť.

Názov prímateľa
EX LIBRIS AD PERSONAM HLOHOVEC

Celkový rozpočet:
17 900,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €