Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Medzinárodný seminár " História používania staroslovienčiny v chrámoch strednej Európy"

Krátky opis
Projekt vystupuje pod názvom : " História používania staroslovienčiny v chrámoch strednej Európy" - medzinárodný vzdelávací seminár. Seminár sa uskutoční 28.9.2019 v čase od 18:00 do 19:30 v priestoroch Školy v prírode Bárka na Juskovej Voli . Táto aktivita existuje v regióne východného Slovenska už 10 rokov. Stretnutie umelcov a učiteľov hudby využívame na sériu vzdelávacích prednášok na seminári pre záujemcov z radov mládeže a aj dospelých
Fotogaléria
Názov podujatia
Medzinárodný seminár " História používania staroslovienčiny v chrámoch strednej Európy"

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
28.09.2019

Popis projektu
Projekt vystupuje pod názvom : " História používania staroslovienčiny v chrámoch strednej Európy" - medzinárodný vzdelávací seminár. Seminár sa uskutoční 28.9.2019 v čase od 18:00 do 19:30 v priestoroch Školy v prírode Bárka na Juskovej Voli. 
Je to jedinečná príležitosť ako prezentovať náš región aj v medzinárodnom meradle nakoľko nás každoročne navštevujú zbory z okolitých krajín. Cieľom seminára je propagovať tradičnú kultúru a zachovať tradície, ktoré sú spojené s našou históriou v regióne. Ako prednášajúci vystúpia pedagógovia hudobných škôl


Názov prímateľa
Združenie šíriace kresťanskú kultúru

Celkový rozpočet:
1 200,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €