Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Program EQO 2019

Krátky opis
Cieľom projektu je pravidelná prezentačná aktivita nezávislého umenia a kultúry participujúcich profesionálnych umelcov. Zámerom je poskytnutie platformy a priestoru pre živé umenie a súčasné prejavy vizuálnej a audiovizuálnej kultúry kvalitných lokálnych tvorcov, absolventov a študentov odborov so zameraním na voľné výtvarné umenie a zaujímavých nadregionálnych autorov. Poskytnutím možnosti na kreatívnu prezentáciu umenia v priestore EQO chceme prispieť k rastu a získavaniu skúseností umelcov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo Kontra: Rum a vodka

Miesto konania / kraj
Spišský Hrhov / Levoča

Termín konania
12.09.2019

Popis projektu

(Skoro)týždeň s Kontrou v EQO!

Divadelná komédia Conora McPhersona o jednom víkende odštartovanom zmesou hádok a ich tradičných riešením - pár pivami. Pre milovníkov silných dojmov a silných drinkov. V réžií Klaudyny Rozhin hrá Peter Čižmár.

Pozývame na predstavenie držiteľa ocenenia Dosky 2018 - ceny divákov pre divadlo sezóny vo štvrtok 12. septembra 2019 o 19.hod v EQO (priestor interaktívnej kultúry), Komenského 2, Spišský Hrhov.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
SARAHS SK, N.O.

Celkový rozpočet:
15 600,00 €

Výška podpory:
14 800,00 €