Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Petzvalov mapový okruh fotoklubov

Krátky opis
Slávnostné vyhodnotenie 24. ročníka súťaže Petzvalov mapový okruh fotoklubov - ocenenie najlepších fotoklubov, vernisáž a výstava vytvorená z fotografií jednotlivých fotoklubov celého Slovenska v komárňanskej Galérii LIMES.
Fotogaléria
Názov podujatia
Petzvalov mapový okruh fotoklubov

Miesto konania / kraj
Komárno / Komárno

Termín konania
04.10.2019 - 18.10.2019

Popis projektu

Petzvalov mapový okruh fotoklubov je celoslovenská súťaž. V roku 2019 bude prebiehať jej 24. ročník. Účastníkmi sú členovia 15 najlepších fotoklubov Slovenska, ktorí prispievajú 15 fotografiami. Kolekcia fotografií každého fotoklubu rotuje v ostatných zúčastnených kluboch, kde ju členovia hodnotia bodovaním. Po vyhodnotení súťaže sa uskutoční v komárňanskej Galérii LIMES vernisáž a odovzdávanie cien za účasti zástupcov všetkých fotoklubov a verejnosti. Jej organizátorom je Regionálne osvetové stredisko v Komárne a Občianske združenie - Fotoklub Helios Komárno. Súčasťou podujatia bude aj workshop (5.10.2019), ktorý ponúkne záujemcom možnosť nafotiť druhú najväčšiu pevnosť v Európe, ktorá nebola nikdy dobytá. V jej najslávnejších časoch ju obývalo cez 200 tisíc vojakov. Leží na území dvoch štátov /Slovensko, Maďarsko/ a na sútoku dvoch riek /Váh, Dunaj/. Jej celková rozloha je cca 50ha. Náš workshop bude v priestoroch Ústrednej pevnosti Komárno, ktorá je nádherne fotogenická. Dlhé klenbové chodby, zaujímavá architektúra a svetlo účastníkov workshopu určite zaujmú. Lektorom workshopu bude skúsený fotograf František Holop – predseda OZ - Fotoklub Helios Komárno.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V KOMÁRNE

Celkový rozpočet:
5 425,00 €

Výška podpory:
4 275,00 €