Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prednášky a besedy pre každého..."

Krátky opis
prednáška so psychologičkou PhDr Zuzanou Kurucovou zo spoločnosti AMNIS sa uskutoční dňa 11. decembra 2017 v priestoroch knižnice o 15.00 hod.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ako nebyť sám sebe nepriateľom?

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
11.12.2017

Popis projektu

Prednáška so psychologičkou PhDr. Zuzanou Kurucovou sa uskutoční dňa 11.12.2017 v knižnici Palárikovo so začiatkom o 15.00 hod. Srdečne vítame každého, koho téma prednášky zaujala v našich priestoroch.

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
1 700,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €