Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

PERTU NO 13 - Endre Tót – Monogramista T.D. (Dezider Tóth)

Krátky opis
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch, Björnsonova 1, Vás pozýva na komentovanú prehliadku k výstave PERTU No 13 dňa 17. 09. 2019 o 17.00 hod. Kurátor výstavy: Helena Markusková, vstup zdarma.
Fotogaléria
Názov podujatia
PERTU NO 13 - Endre Tót – Monogramista T.D. (Dezider Tóth)

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
17.09.2019

Popis projektu

Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch, Björnsonova 1, Vás pozýva na komentovanú prehliadku k výstave PERTU No 13 dňa 17. 09. 2019 o 17.00 hod.

Kurátor výstavy: Helena Markusková

vstup zdarma.

Názov prímateľa
Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch - Ernest Zmeták Művészeti Galéria, Érsekújvár

Celkový rozpočet:
2 292,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €