Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ATELIER XIII - program na rok 2019

Krátky opis
V piatok 4. októbra zažijete niečo výnimočné – finisáž výstavy diel Ivany Kvassay s komentovanou prehliadkou a živým vystúpením Sivie Speaks!
Fotogaléria
Názov podujatia
Program ATELIERu XIII na rok 2019

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
04.10.2019

Popis projektu

Ivana Kvassay vám porozpráva o dielach výstavy ONA a Silvia Speaks naživo zahrá zopár skladieb v komorných priestoroch ATELIERu XIII. V prípade, že by Ivane rodičovské povinnosti nedovolili zúčastniť sa, o výstave porozpráva jej drahá polovička – manžel Jozef. Silvia Speaks odohrá to najnovšie z jej tvorby, ktorá naozaj stojí za to!

PROGRAM

19:00 – 19:30 komentovaná prehliadka
19:30 – 20:00 živé vystúpenie Silvie Speaks

Tešíme sa na vás!

Názov prímateľa
DASH MEDIA, s.r.o.

Celkový rozpočet:
28 600,00 €

Výška podpory:
20 200,00 €