Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vranovské knihodni

Krátky opis
Dobrá nad Ondavou Spomienky a vízie s autorkou Máriou Feščkovičovou - Luháčovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Spomienky a vízie

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
25.09.2019

Popis projektu

Spomienky a vízie s autorkou Máriou Fečkovičovou-Luháčovou

Honrozemplínska knižnica, Prešovský samosprávny kraj vás srdečne pozývajú na stretnutie s regionálnou autorkou Máriou Fečkovičovou - Luháčovou, ktoré sa uskutoční 25.9.2019 o 15.00 v Hornozemplínskej knižnici vo Vranove nad Topľou.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €