Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Multimediálny priestor pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12

Krátky opis
Srdečne pozývame dňa 18.9.2019 o 17:00 VIDIEŤ A MYSLIEŤ 60 minút rozprávania o súčasnom tanci s Petrou Fornayovou
Fotogaléria
Názov podujatia
diskusia /vzdelávanie

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
18.09.2019

Popis projektu

VIDIEŤ A MYSLIEŤ

60 minút rozprávania o súčasnom tanci s Petrou Fornayovou


Rozprávanie o súčasnom tanci s Petrou Fornayovou.

Prednáška s  videoukážkami prinesie pohľad na dianie v domácom aj zahraničnom súčasnom tanci, jeho vývoj a stav.  Budeme diskutovať o tom, čo všetko je súčasný tanec, čo znamená dance for camera, ako sa líši od záznamu, ale aj od filmu. 

Názov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
53 380,00 €

Výška podpory:
50 000,00 €