Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komunikujme telom!

Krátky opis
Dvojdenný intenzívny tanečný workshop Kontaktnej Improvizácie s Katarínou Rampáčkovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dialóg TIEL /workshop Kontaktnej Improvizácie/

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
21.09.2019 - 22.09.2019

Popis projektu

PST-Priestor Súčasného Tanca: DIALÓG TIEL  

- dvojdňový intenzívny tanečný workshop 

21.- 22. september, sobota a nedeľa od 17:00 - 21:00


Téma workshopu - Kontaktná improvizácia

Je to druh improvizácie vo dvojici, alebo skupine, kde sa hrá s prenášaním vlastnej váhy a váhy partnera. Je určená všetkým, aj bez predchádzajúcej skúsenosti s tancom. Preto je aj veľmi obľúbená vo svete. 

Ide o slobodnú komunikáciu dvoch tiel, o zmenu ťažiska a radosť z pohybu. Na tomto workshope sa naučíme ako sa uvoľniť a dôverovať sebe aj partnerovi. Necháme sa unášať dialógom tiel.

Pre všetky vekové kategórie.

Vstupné: 1 deň - 12 euro, 2 dni - 18 euro

Registrácia na: pst.kosice@gmail.com


Lektorka:

Kat Rampáčková - je choreografka, improvizátorka, tanečná aktivistka a spoluzakladateľka PST - Priestoru Súčasného Tanca. Narodená v Košiciach na Slovensku. Má absolvovanú švajčiarskú vysokú školu pohybového herectva - Scuola Teatro Dimitri a následne ukončeného magistra choreografie na HAMU v Prahe. Momentálne žije v Barcelóne, kde prehĺbuje svoje tanečné vzdelanie v Kontaktnej improvizácií a v somatickej metóde Body Mind Centering. Venuje sa inkluzívnemu tancu, tvorbe predstavení a ako choreografka je súčasťou medzinárodného vzdelávacieho projektu pre mladých Sound in the Silence.

Názov prímateľa
PST- Priestor Súčasného Tanca o.z.

Celkový rozpočet:
4 110,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €