Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DIERA DO SVETA 2019

Krátky opis
Mesiac september je pre naše občianske združenie kľúčový. Už je to päť rokov čo vytvárame priestor pre umenie a vzdelávanie. Naša dramaturgia je tvorivým autorským produktom, ktorý si našiel svoje miesto na Liptove. Produktom sú tie zásadné duševné bohatstvá, ktoré sa číslami nedajú obsiahnuť. Niet akosi čas ani oslavovať, oslavou je pre nás to, že to stále funguje.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mesiac september v Kultúrnom centre Diera do sveta

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
01.09.2019 - 30.09.2019

Popis projektu

Pozrite si náš nový web a dozviete sa oveľa viac. www.dieradosveta.sk


Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
64 200,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €