Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Fraktály SK/SI 2019 (Slovinsko)

Krátky opis
Dramaturgickým zámerom projektu Fraktály SK/SI je povzbudiť kontinuálnu a intenzívnejšiu literárnu výmenu medzi Slovenskom a Slovinskom v dlhodobejšom časovom horizonte. V r. 2019 sa doň zapojili partnerské inštitúcie v troch najväčších slovinských mestách: Maribor, Ľubľana a Koper. Svoju najnovšiu tvorbu uvedú básnik E. J. Groch a dvojjazyčná slovensko-slovinská poetka S. Chrobáková Repar. Groch osobne predstaví aj zbierku Druhá naivita, ktorá vyšla v slovinskom preklade presne pred 10 rokmi.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské čítania Fraktály SK/SI 2019 -- Maribor, Ľubľana, Koper (Erik Jakub Groch, Stanislava Chrobáková Repar)

Miesto konania
Slovinsko

Termín konania
10.09.2019 - 15.09.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Stanislava Repar

Celkový rozpočet:
2 110,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €