Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komentované autorské čítanie členov KNS

Krátky opis
V rámci komentovaného autorského čítania sa dátum 30. septembra 2019 o 18.00 h v MUSIC KLUB GALERIE, Štúrova 61 v Modre uskutoční literárny večer "Prechádzky Labyrintom literatúry", na ktorom predstaví Dagmar Inštitorisová svoju monografiu "M. R. Štefánik v dramatickej tvorbe". Podujatie moderuje a dielo reflektuje Ľubomíra Miháliková.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prechádzky Labyrintom literatúry

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
30.09.2019

Popis projektu


Podujatie organizuje Klub nezávislých spisovateľov s finančnou podporou Fondu na podporu umenia.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
6 322,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €