Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poklady rakovskej kasne

Krátky opis
Výstava s názvom Poklady rakovskej kasne je ukážkou bývania a obliekania sa v našej obci Raková. Vystavené budú súčasti krojov, výšivky, čepce a súčasti tradičnej rakovskej izby. Výstava bude otvorená počas hodových slávností 8.9.2019 a verejnosti bude sprístupnená v mesiaci september.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava Poklady rakovskej kasne

Miesto konania / kraj
Raková / Čadca

Termín konania
02.09.2019 - 30.09.2019

Popis projektu

2) Výstava  a iné prezenčné aktivity

Výstava s názvom Poklady rakovskej kasne je ukážkou bývania a obliekania sa v našej obci Raková. Vystavené budú súčasti krojov, výšivky, čepce  a súčasti tradičnej rakovskej  izby. Výstava bude otvorená počas hodových slávností 8.9.2019 a verejnosti bude sprístupnená v mesiaci september. Výstava bude prebiehať v priestoroch KD J. Palárika Raková. Propagácia výstavy bude prebiehať v miestnych ale i oblastných médiách KTV- kysucká televízia, TES - média, Hlas Rakovej, na webových stránkach obce, na sociálnych sieťach CVČ Raková, na výveskách v obci, v miestnom rozhlase v obci. Je to výstava viacerých občanov s počtom 20.  

Názov prímateľa
Centrum voľného času, Raková 140

Celkový rozpočet:
2 259,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €