Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ži:vá spoločnosť

Krátky opis
V rámci projektu organizujeme ďalší zo série umeleckých koncertov. 26. septembra privítame v Ži:va severobritského tradičného folkového speváka a gitaristu Johnny Campbell. Jeho život je jedno veľké turné, no a v rámci neho sa zastaví aj v našom meste. Od roku 2014 je sólovým umelcom a všade kam príde si získava poslucháčov svojimi pesničkami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert - Johnny Campbell

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
26.09.2019

Popis projektu

V rámci projektu organizujeme ďalší zo série umeleckých koncertov. 26. septembra privítame v Ži:va severobritského tradičného folkového speváka a gitaristu Johnny Campbell. Jeho život je jedno veľké turné, no a v rámci neho sa zastaví aj v našom meste.
Od roku 2014 je sólovým umelcom a všade kam príde si získava poslucháčov svojimi pesničkami.

Názov prímateľa
Ži:va

Celkový rozpočet:
15 530,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €