Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ži:vá spoločnosť

Krátky opis
V rámci vedeckých workshopov pre deti pripravujeme štvrté pokračovanie chemických pokusov. Vedecký workshop, na ktorom sa hravou formou zoznamujú s tajomstvami fyziky a chémie. Tentokrát pokusy: BUBLIDRAK, CITRÓNOVÁ EXPLÓZIA, PH INDIKÁTOR. Tentokrát pre deti vo veku 7-12 rokov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mladí vedci s George Science 4.

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
11.09.2019

Popis projektu

V rámci vedeckých workshopov pre deti pripravujeme štvrté pokračovanie chemických pokusov.
Vedecký workshop, na ktorom sa hravou formou zoznamujú s tajomstvami fyziky a chémie.
Tentokrát pokusy: BUBLIDRAK, CITRÓNOVÁ EXPLÓZIA, PH INDIKÁTOR.
Tentokrát pre deti vo veku 7-12 rokov.

Názov prímateľa
Ži:va

Celkový rozpočet:
15 530,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €